o nas


UŚ dla Nauczycieli swą ofertę kieruje do wszystkich tych, którzy są przekonani o konieczności ciągłego uczenia się i o potrzebie innowacyjnego podejścia do nauki, nauczania zindywidualizowanego oraz ukierunkowanego na ucznia. Celem organizowanych przez nas szkoleń jest udzielenie Państwu wsparcia merytorycznego i metodycznego w zakresie doskonalenia kompetencji zawodowych, wskazanie kierunków rozwoju osobistego, zapoznanie z nowościami w dynamicznie przeobrażającej się rzeczywistości szkolnej oraz pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów pedagogicznych. 

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wykorzystując zdobytą wiedzę i umiejętności, opracowali ciekawe propozycje tematyczne szkoleń, które odpowiadają aktualnym potrzebom. Każdy z programów jest programem autorskim, a unikatowy układ zawartości ma na celu zapewnienie optymalnego poziomu rozwoju wiedzy i kompetencji uczestników zajęć.

Mamy doświadczenie w organizowaniu zarówno kameralnych szkoleń w formule zamkniętej, jak i dużych konferencji. W minionym roku współorganizowaliśmy m.in. Kongres Oświaty Katowice 2022 oraz Kongres Edukacyjny "SPRAWCZOŚĆ - WSPÓLNOTOWOŚĆ - DZIAŁANIE". 

Więcej informacji na temat poszczególnych szkoleń tutaj: START (us.edu.pl)

 
Koordynator UŚ dla Nauczycieli

dr Marcela Gruszczyk

Copyright © 2015-2019 Uniwersytet Śląski w Katowicach