o nas

Szanowni Dyrektorzy,
Drodzy Nauczyciele!

Nowy rok szkolny to, jak zawsze, okres intensywnej pracy i wzmożonego wysiłku, dlatego ważne jest, by w natłoku codziennych obowiązków nie zapomnieli Państwo również o rozwoju osobistym, podnoszeniu własnych kwalifikacji, a zwłaszcza o poszukiwaniu inspiracji oraz twórczych, nieszablonowych i nowoczesnych rozwiązań mających zastosowanie w szkole.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy są przekonani o konieczności ciągłego uczenia się i o potrzebie innowacyjnego podejścia do nauki, nauczania zindywidualizowanego i ukierunkowanego na ucznia. Mamy doświadczenie w organizowaniu zarówno kameralnych szkoleń w formule zamkniętej (dla rad pedagogicznych lub na zlecenie organu prowadzącego), jak i dużych konferencji. Od 2013 roku współorganizujemy Śląski Kongres Oświaty. Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem trenerskim. Wykorzystując zdobytą wiedzę i umiejętności, opracowali ciekawe propozycje tematyczne szkoleń, które odpowiadają aktualnym potrzebom. Każdy z programów jest programem autorskim, a unikatowy układ zawartości ma na celu zapewnienie optymalnego poziomu rozwoju wiedzy i kompetencji uczestników zajęć.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą edukacyjną przygotowaną przez zespół UŚ dla Nauczycieli na rok szkolny 2017/2018. Jestem przekonana, że znajdą Państwo u nas należytą pomoc i oczekiwane wsparcie.

Wierzymy w moc edukacji!

Koordynator UŚ dla Nauczycieli